Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 72 Харківської міської ради»
Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської ради

ВАС ВІТАЄ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОК)№72

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

Ми вітаємо щиро усіх!

І дорослих ,і діток малих,

Ми чекаємо радо на Вас

будь-коли, у зручний для Вас час!

Бо Дошкілля – чудова країна,

наш садок – то велика родина!

Ми читаєм, співаємо, граємо

і діток доброти  тут навчаємо!

Час  не гайте, до нас завітайте,

все уважно на сайті читайте!

Наша адреса: 61009, м.Харків, вул.Достоєвського,б.6-а

Наш телефон: 725-03-37

Наша пошта :

Національна дитяча "гаряча лінія"

Електронний банер

Національної дитячої "гарячої лінії"

Національна дитяча "гаряча лінія" приймає дзвінки від дітей та дорослих, чиї запити стосуються дітей.

Дитяча "гаряча лінія" функціонує за номером:

0-800-500-225

(безкоштовно для мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України).

З 1 червня 2017 року Національна дитяча "гаряча лінія" відкрила новий короткий номер:

(безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл).

Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

Дитяча "гаряча лінія" працює по буднях

з 12.00. до 20.00. та в суботу з 12.00 до 16.00.

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Малая Компьютерная Академия ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

18 лют. 2020
Тиждень безпеки
В наш час виникає необхідність, починаючи з дошкільного віку, навчити дітей свідомо ставитися до свого здоров’я, питань особистої безпеки та безпеки навколишніх.

2 лют. 2020
День правової освіти
Дошкільний вік це початкова ланка системи освіти та найбільш сприятливий період для формування моральних якостей

27 січ. 2020
День Соборності
22 січня в дошкільному закладі діти святкували День соборності з українськими піснями, таночками, хороводними іграми, які збагачують емоційну сферу дітей та формують патріотичні почуття.

17 січ. 2020
день «До джерел народних».
Патріотичне виховання засобами народонавства є пріоритетним напрямом у роботі нашого закладу. Тому стало традицією проводити тематичний день народознавства кожну третю п’ятницю місяця.

12 лист. 2019
Крок за кроком
У нашому закладі пройшов І тур фізкультурних змагань серед дітей старшого віку Крок за кроком

8 лист. 2019