До 100-річчя В.Сухомлинського

17 жовт. 2018
У нашому закладі відбулися урочистості з приводу 100-річчя Василя Сухомлинського

У вересні 2018 року виповнилося  100 років від дня народження В.О.Сухомлинського – видатного педагога-гуманіста, мислителя, дитячого письменника.

Педагоги нашого садочку знайомлять дітей з творчістю видатного українського педагога, виховують їх на ідеалах Добра, Правди, Дружби, Справедливості, використовуючи твори Сухомлинського на заняттях та в інших формах роботи з вихованцями. Організовують цільові прогулянки з опорою на твори для дітей Сухомлинського, «Хвилини спілкування з природою»  на прогулянках.

01.10 2018 цікаво та весело пройшла розвага для старших дошкільників приурочена до 100-річчя з дня народження В.Сухомлинського

Фотозвіт Ви можете побачити у фотогалереї