день «До джерел народних».

17 січ. 2020
Патріотичне виховання засобами народонавства є пріоритетним напрямом у роботі нашого закладу. Тому стало традицією проводити тематичний день народознавства кожну третю п’ятницю місяця.

Педагогічний колектив цікаво та змістовно провів 17 січня черговий день «До джерел народних». Упродовж дня вихователі провели цікаві заняття з відвідуванням української світлиці, використовували український народний фольклор, українські народні ігри, бесіди,  спостереження, розглядання предметів українського декоративно-прикладного мистецтва. Вихованці прийняли участь у святі «Ми - діти твої, Україно!». Діти легко і природно сприймають культуру та звичаї свого народу. Була проведена консультативна робота з батьками щодо формування патріотичних почуттів у дошкільників.