День правової освіти

2 лют. 2020

Дошкільний вік це початкова ланка системи освіти та найбільш сприятливий період для формування моральних якостей. Тому одним з пріоритетних напрямків роботи педагогічного колективу в цьому навчальному році є початкова правова освіта дошкільнят. Черговий тематичний день правознавства відбувся у закладі 24 січня. Упродовж дня в групах відбулися інтегровані заняття по цій темі: «Право на життя», «Право на відпочинок», «Право на освіту»,  «Твоє ім’я»,  «Моя родина» та інші. Крім цього в групах проведені дидактичні ігри сюжетно-рольової ігри, зображувальна діяльність, бесіди, розглядання іллюстрацій, читання художньої літератури правознавчого  напрямку. Вихованці старшої групи прийняли активну участь у розвазі «Права свої ти добре знай,  їх шануй, оберігай». З батьками в цей день проведена консультативна робота: « Стиль родинних взаємин та емоційне самопочуття дитини»,  «Захист прав та гідності дитини», «Відповідальність батьків за виконання своїх обов'язків по вихованню дітей».