21 лип. 2021

Розвага "Подорож на галявину казок"

Мета:закріпити знання дітей про знайомі казки,прищеплювати почуття добра, дружніх стосунків, взаємодопомоги; викликати інтерес до народної мудрості.
16 лип. 2021

День здоров'я

Здоров’я — основа усього на світі, Здоровими бути бажають всі діти, Для цього потрібно щоденно вмиватись, Робити зарядку і тепло вдягатись. Себе гартувати водою і сонцем. І солодко спати з відкритим віконцем. І їсти усе, що на стіл подають, Бо страви нам росту і сил додають.
13 лип. 2021

Розвага "Допоможемо Незнайці вивчити правила безпеки на дорозі"

Світлофор потрібен всім: І дорослим, і малим. Друзі, він багато може,— Пішоходам допоможе Він дорогу перейти Без лихих пригод в путі.
6 лип. 2021

Розвага "Українська пісня весело дзвенить"

Мета: Закріплювати знання дітей про свій рідний край і багатство нашої неньки України. Формувати почуття любові до рідної землі, гордості за неї. Виховувати патріотичні почуття і повагу до державних символів, любов до рідної мови.
22 черв. 2021

Фізкультурна розвага:"Літо зустрічаємо-стрибаємо і граємо"

Мета : розвивати вміння узгоджувати свої дії з діями інших дітей під час виконання завдань, формувати звичку піклуватися про своє здоров’я. спонукати дітей до активності і самостійності під час виконання різних завдань.Закріпити вміння дітей швидко бігати, стрибати долаючи перешкоди; формувати у дітей відчуття відповідальності, бажання бути кращими, стремління до перемоги. Виховувати почуття колективізму, дружби, прагнення бути здоровими та веселими.
15 черв. 2021

Спортивна естафета "Ми-пожежники сміливі"

На виклик пожежна машина летить, Сміливий пожежник в кабіні сидить. Його телефон “101” люди знають, І в разі пожежі завжди викликають.
11 черв. 2021

День здоров'я

Про здоров’я, друже, дбай — корисну їжу ти вживай!
8 черв. 2021

Розвага "У гості до казки"

Казка — вигадка, всяк знає, Але казка — дивина. В ній усе не так буває І потрібна нам вона!
1 черв. 2021

Свято до Дня захисту дітей "Сяйте усмішки,сонцем зігріті!Миру і щастя всім дітям на світі!"

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.
25 трав. 2021

Свято випускників "Дзвоник кличе"

Дитячий сад своїх малят У школу проводжає, І сум, і жаль нас огорта, Ще й сльози виступають, Бо вже доросла дітвора Садочок покидає .