21 трав. 2021

Розвага "Весело і радісно жити без біди!"

Дітям добре треба знати Правила протипожежні І з вогнем не пустувати, Бути обережними.
14 трав. 2021

День пам’яті українців, які рятували євреїв під час війни.

Проведення тематичних заходів, присвячених Дню пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни.
13 трав. 2021

Розвага "День весняного іменинника"

День народження буває коли музика лунає, День народження буває, коли казка наступає.
13 трав. 2021

Музична казка з валеологічного виховання

«Природа — невичерпне джерело знань, емоцій, відчуттів. Це основа і запорука нашого життя... Ми виховуємо у своїх вихованців погляд на природу,як на народжене багатство, що передається з покоління в покоління. Цінність якого ні з якими іншими цінностями порівняти і зіставити не можна». В.О.Сухомлинський
7 трав. 2021

День матері

Мама! Найдорожче слово в світі! Де б не був ти, що б ти не робив, Назавжди вона твій шлях освітить Ніжним серцем, відданим тобі. В дні важкі, і в дні, на щастя щедрі, Не забудь: вона завжди – в тобі, Тож живи, як мама, – щиро й чесно, І, як мама, світ оцей люби!
28 квіт. 2021

Світлий День Великодня

Чудoвий pанок, cонце cвітить, Лунaє пiсня дo нeбес, Pадіють вcі, – дoрослі й дiти, Xристос вoскрес! Xристос вoскрес!
27 квіт. 2021

Розвага з ОБЖ "Незнайко на дорозі"

Щоб діти безпечно в місті жили, Дорослі правила склали - Де безпечно грати, ходити, Де велосипед водити.
20 квіт. 2021

Розвага "Праця людину прикрашає"

Дітей до праці треба вчити змалку, Щоб діти роботящими були. Щоб в руки брали заступ, а не палку, І в доброті та в мудрості жили.
5 квіт. 2021

Вистава "Ріпка" для малюків

Старша група підготувала для малечі театралізовану виставу.У звязку з карантином проводили виставу на вулиці.
25 бер. 2021

РОЗВАГА "ПРО ВОГОНЬ НАМ ТРЕБА ЗНАТИ,З НИМ НЕ МОЖНА ЖАРТУВАТИ"

Щоб не страждати, ви не поспiшайте До рук невмiлих брати сiрники. I не спiшіть петарди ви зривати, Щоб i життя й здоров'я зберегти.