16 бер. 2021

Розвага "Милують очі українські рушники"

Вишиванку вишила синові бабуся Я на неї з подивом цілий день дивлюся: Ну яка ж сорочечка гарна та красива, Вийшла у бабусі не сорочка - диво!
11 бер. 2021

Масляна до нас прийшла,дітям радість принесла!

Розвага за народними звичаями "Широка масляна"
9 бер. 2021

Щовесни, коли тануть сніги, ми вшановуємо пам’ять Шевченка….

Розвага до дня народження Т.Г.Шевченка "Тарасовими стежками"
4 бер. 2021

Свято "У мам сьогодні свято-жіночий світлий день!"

Разом з приходом весни завітало до садочка чудове свято наших мам,бабусь і сестричок-8 Березня.
26 лют. 2021

Розвага "День зимового іменинника"

З днем народження ми тебе вітаємо Щастя і добра ми тобі бажаємо Хоч надворі лютий, та тепло в душі, Бо свято у нас, радіємо всі.
25 лют. 2021

Вистава "Кицькін дім" для малюків

Динамічний, кумедний сюжет вистави сподобався малечі, адже у спектаклі йдеться про те, як важливо для родини жити дружно, допомагати і підтримувати один одного.
11 лют. 2021

Розвага "Права свої ти добре знай,їх шануй,оберігай"

Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права.
5 лют. 2021

Розвага з ОБЖ "Правила безпеки завжди пам'ятай !"

Мета: виховувати у дошкільників відповідальне ставлення до особистої безпеки, формувати у них досвід безпечної поведінки за допомогою музично-театралізованої діяльності. Розвивати предметні компетентності дітей з ОБЖД, прищеплювати навички здорового способу життя, формувати правильну поведінку в екстремальних ситуаціях.
26 січ. 2021

Розвага "Ми маленькі бізнесмени!"

Економічне виховання – це організована педагогічна діяльність, спеціально продумана система роботи, спрямована на формування економічної свідомості. У процесі її здійснення діти опановують поняття про організовану й ефективну економіку, розвиток продуктивних сил і виробничих відносин.
21 січ. 2021

Свято "Ми діти твої,Україно!"

Над землею пісня лине Це для тебе, Україно! Гарний шлях, світла путь, Українські діти йдуть!