13 січ. 2021

Розвага "Казочка для малюків"

Люблять казки дорослі і діти, Без казок не прожити на світі. Сьогодні згадаємо казки ті, Які читали дорослі тобі і мені.
6 січ. 2021

Свято за народними звичаями "Щедрий вечір,добрий вечір"

Щедрик ведрик, Дайте вареник, Грудочку кашки, Кільце ковбаски, Ще того мало - Дайте ще сала; Ще того трішки - дайте лемішки; (Або) дайте ковбасу, (Я до) дому понесу, (А) як дасте кишку, То з'їм в затишку!
31 груд. 2020

Нові грошові норми

Затверджено нові грошові норми харчування у дитячому закладі
28 груд. 2020

Свято "До нас ялинка завітала"

У садочку нині радість, сміх, Новий рік ступає на поріг!
21 груд. 2020

Розвага за народними звичаями "День святого Миколая"

Свято святого Миколи в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня святий Микола приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку.
11 груд. 2020

Музично -драматична вистава "Вороги та друзі твого здоров'я "

Здоров’я — основа усього на світі, Здоровими бути бажають всі діти, Для цього потрібно щоденно вмиватись, Робити зарядку і тепло вдягатись. Себе гартувати водою і сонцем. І солодко спати з відкритим віконцем. І їсти усе, що на стіл подають, Бо страви нам росту і сил додають. (Людмила Лисенко)
10 груд. 2020

Уряд продовжив карантин до 28 лютого 2021 року з посиленням обмежень з 8 до 24 січня

На позачерговому засіданні 9 грудня 2020 року Уряд затвердив ініційоване Міністерством охорони здоров’я рішення про продовження карантину до 28 лютого 2021 року з посиленням обмежень на період з 8 до 24 січня 2021 року.
3 груд. 2020

Свято української народної пісні

Є край, де найкращі у світі пісні, І цвітом чарує калина, Де сонечко вперше всміхнулось тобі, Це дім твій – твоя Україна.
30 лист. 2020

Розвага "День осіннього іменинника"

Життя – це таємнича книга. І скільки в ній незвіданих доріг! Ти озирнешся і помітиш, Як швидко пролетів за роком рік.
13 лист. 2020

Розвага "Казочка в гості до малечі завітала"

Казка – це дитинство людства і його мудрість. Читайте і слухайте казки, легенди, пісні. Вивчайте казки і переказуйте. Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас і після нас, хай виховують нас і вчать, як треба жити по правді.