День здоров'я

8 лист. 2019
День здоров*я

У нашому закладі стало доброю традицією 1 раз на місяць  проводити з вихованцями  День здоров’я.

08 листопада 2019 року у КЗ «ДНЗ №72» проведений черговий День здоров'я, який пройшов цікаво, весело і з користю для здоров’я дошкільнят

Це день відпочинку, день ігор, день фізкультурних розваг, валеологічних вправ та фізкультурних занять.

Його призначення  - сприяти оздоровленню дітей, формуванню потреби у щоденних заняттях фізичними вправами, оптимізації рухової підготовленості дітей на свіжому повітрі.

Вихователі спонукають дітей  застосовувати свій руховий досвід, виявляти творчість, ініціативу, свої уподобання.

Цей день наші педагоги насичують різноманітними формами фізкультурно-оздоровчої  роботи: загартувальні та профілактичні процедури, пішохідний перехід, фізкультурна розвага, самостійна рухова діяльність, рухливі ігри на прогулянках, фізкультурні заняття, заняття – ігри  з валеологічного виховання, максимальне перебування  на свіжому повітрі з організацією рухової активності дітей.

У День здоров'я вся освітня робота пов'язується з темою здоров'я та здорового способу життя (бесіди, читання художньої літератури, ігрова, пізнавальна, трудова, самостійна художня діяльність тощо).

Проводиться також роз'яснювальна робота з батьками вихованців щодо виховання у дітей звички до здорового способу життя та про необхідність бути прикладом для своїх діточок.