Тиждень безпеки

23 жовт. 2020
З 19.10.2020 по 23.10.2020 у КЗ «ДНЗ «72» пройшов осінній «Тиждень безпеки дитини»

З 19.10.2020 по 23.10.2020 у КЗ «ДНЗ «72» пройшов осінній  «Тиждень безпеки дитини», головною метою якого було: удосконалення освітньої  роботи  з питань профілактики дитячого травматизму,  запобігання надзвичайних ситуацій  в осінній  період та своєчасного реагування в разі їх виникнення; взаємодія  педагогів з родинами вихованців щодо безпечних умов перебування дітей в сім’ях.

Педагоги добирали такі форми і методи роботи, які дозволили  відчути дитині не лише цінність свого життя та здоров’я, а й свої можливості у зміцненні та збереженні його, умінні діяти у небезпечних  ситуаціях. Проводились спостереження, бесіди, заняття, дидактичні ігри, обговорення ситуацій, вікторини, сюжетно-рольові ігри,  розваги, дослідницька та практична діяльність. Свої враження діти відобразили в малюнках.

Вихователі підготували рекомендації, поради батькам, проводили дистанційно різні види просвітницької роботи з питань профілактики дитячого травматизму з батьківською громадою.

Треба завжди пам’ятати, що дитина – найцінніший, найдорожчий скарб, сенс життя не тільки для кожної окремо взятої родини, а й суспільства загалом. Саме тому збереження здоров’я та захист життя дітей – основне завдання, що стоїть перед закладами освіти загалом та перед дошкільниками зокрема.

Більше фото дивіться в фотогалереї.