Музично -драматична вистава "Вороги та друзі твого здоров'я "

11 груд. 2020
Здоров’я — основа усього на світі, Здоровими бути бажають всі діти, Для цього потрібно щоденно вмиватись, Робити зарядку і тепло вдягатись. Себе гартувати водою і сонцем. І солодко спати з відкритим віконцем. І їсти усе, що на стіл подають, Бо страви нам росту і сил додають. (Людмила Лисенко)

Вихованці групи старшого віку №5 провели музично-драматичну виставу «Вороги та друзі твого здоров'я»

Дидактична мета:
Закріпити уявлення дітей про те, що найбільше багатство людини - здоров`я.
Формувати потребу дбати про своє здоров`я, турботливо ставитися до свого тіла та організму, вміти його доглядати.
Розповісти, що джерелом зміцнення здоров`я і запобігання хворобам є здоровий спосіб життя та безпечна поведінка у довкіллі. Дати елементарну інформацію про наявність в організмі мікроістот (віруси, бактерії, мікроби), які шкодять здоров`ю та розвивати здатність встановлювати причинно-наслідкові зв’язки.
Довести до свідомості дошкільників, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров'я, формувати негативне ставлення до них.
Розвивальна мета:
Розвивати бажання вести активний спосіб життя, дбати про своє здоров`я, турботливо ставитися до свого тіла та організму, вміти його доглядати.
Розвивати мислення й комунікативні функції.
Виховна мета:
Виховувати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров'я, прищеплювати інтерес до занять фізкультурою і спортом. Виховувати вміння дотримуватися загальних правил і норм поведінки в спільній колективній діяльності.
Корекційна мета:
розвивати слухове та зорове сприйняття, зорову увагу, дрібну моторику, пізнавальну активність.