Розвага "Ми маленькі бізнесмени!"

26 січ. 2021
Економічне виховання – це організована педагогічна діяльність, спеціально продумана система роботи, спрямована на формування економічної свідомості. У процесі її здійснення діти опановують поняття про організовану й ефективну економіку, розвиток продуктивних сил і виробничих відносин.

мета:формувати в дітей уявлення про те, що кожна людина, яка має необхідні кошти, може стати власником — придбати підприємство, крамницю, ферму тощо; • ознайомлювати з поняттями «бізнес» та «бізнесмен»; • формувати уявлення про специфіку організації підприємства.