Розвага "Праця людину прикрашає"

20 квіт. 2021
Дітей до праці треба вчити змалку, Щоб діти роботящими були. Щоб в руки брали заступ, а не палку, І в доброті та в мудрості жили.

Мета: формувати у дітей уявлення про працю як першооснову життя людини, допомогти усвідомити, що праця робить людину відповідальною та дисциплінованою; розвивати мислення, усне та зв'язне мовлення; виховувати повагу до людей різних професій.поглибити знання дітей про те, що праця – всьому основа; розвивати інтерес до праці як засобу оволодіння новими вміннями та навичками; виховувати любов до праці, старанність, наполегливість, пробуджувати бажання працювати.