Розвага "Весело і радісно жити без біди!"

21 трав. 2021
Дітям добре треба знати Правила протипожежні І з вогнем не пустувати, Бути обережними.

головною метою якого було поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях. Завдання дорослих педагогів і батьків не залякувати дітей, а, користуючись їх природною допитливістю, навчити правил поведінки, не забороняти або приховувати небезпечні предмети і речі, а в ґрунтовній, цікавій, пояснювальній роботі вчити правильно користуватися ними. Тому, педагоги ДНЗ No3 «Дзвіночок» добирають такі форми і методи роботи, які дозволили б відчути дитині не лише цінність свого життя та здоров’я, а й свої можливості у зміцненні та збереженні його, умінні діяти у небезпечних ситуаціях.

Основні завдання:

*формувати свідоме розуміння дітьми цінності власного здоровя;

*формувати поняття про стихійні явища природи(гроза, град, ожеледиця тощо)

*розвивати чуття небезпеки щодо вогню й електричного струму, формування вміння дотримуватися правил протипожежної безпеки, швидко знаходити правильний вихід у небезпечній ситуації;

*формувати вміння обережно поводитися з ліками та хімічними речовинами (ртуть у градуснику, побутова хімія тощо);

*формувати знання про небезпечні для життя людини отруйні рослини;

*формувати вміння надати першу допомогу собі та іншим людям у разі травми, нещасного випадку;

*формувати вміння правильно поводитися у випадках загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.