Свято до Дня захисту дітей "Сяйте усмішки,сонцем зігріті!Миру і щастя всім дітям на світі!"

1 черв. 2021
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

Щороку в нашому закладі  проводять заходи до Дня захисту дітей. Мета  — створити дружню й позитивну атмосферу, згуртувати дітей і дорослих.Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
Організували з цієї нагоди музично-спортивне дійство з основ безпеки життєдіяльності.