Розвага "Українська пісня весело дзвенить"

6 лип. 2021
Мета: Закріплювати знання дітей про свій рідний край і багатство нашої неньки України. Формувати почуття любові до рідної землі, гордості за неї. Виховувати патріотичні почуття і повагу до державних символів, любов до рідної мови.

Українська пісня - невичерпна скарбниця України! З давніх-давен пісня виражала радість і смуток, сподівання і мрії про майбутнє. Народна пісня - дорогоцінне надбання народу, нев’януча краса його духовності. Нашу пісню знають по всій землі, вона лине над світом, розносячи славу про народ, який дав їй крила. Пісня єднає і ріднить, як вірний супутник людини, надає наснаги, кличе до нових звершень.