День здоров'я

14 серп. 2021
Головне — здоровим бути — Це потрібно всім збагнути! Бо як є здоров’я й сила, То весь світ людині милий.

Дидактична мета:

Закріпити уявлення дітей про те, що найбільше багатство людини - здоров`я.

Формувати потребу дбати про своє здоров`я, турботливо ставитися до свого тіла та організму, вміти його доглядати.

Розповісти, що джерелом зміцнення здоров`я і запобігання хворобам є здоровий спосіб життя та безпечна поведінка у довкіллі. Дати елементарну інформацію про наявність в організмі мікроістот (віруси, бактерії, мікроби), які шкодять здоров`ю та розвивати здатність встановлювати причинно-наслідкові зв’язки.

Довести до свідомості дошкільників, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров'я, формувати негативне ставлення до них.
Розвивальна мета:

Розвивати бажання вести активний спосіб життя, дбати про своє здоров`я, турботливо ставитися до свого тіла та організму, вміти його доглядати.

Розвивати мислення й комунікативні функції.
Виховна мета:

Виховувати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров'я, прищеплювати інтерес до занять фізкультурою і спортом. Виховувати вміння дотримуватися загальних правил і норм поведінки в спільній колективній діяльності.
Корекційна мета:

розвивати слухове та зорове сприйняття, зорову увагу, дрібну моторику, пізнавальну активність.