2 лют. 2020

День правової освіти

Дошкільний вік це початкова ланка системи освіти та найбільш сприятливий період для формування моральних якостей
27 січ. 2020

День Соборності

22 січня в дошкільному закладі діти святкували День соборності з українськими піснями, таночками, хороводними іграми, які збагачують емоційну сферу дітей та формують патріотичні почуття.
17 січ. 2020

день «До джерел народних».

Патріотичне виховання засобами народонавства є пріоритетним напрямом у роботі нашого закладу. Тому стало традицією проводити тематичний день народознавства кожну третю п’ятницю місяця.
12 лист. 2019

Крок за кроком

У нашому закладі пройшов І тур фізкультурних змагань серед дітей старшого віку Крок за кроком
8 лист. 2019

День здоров'я

День здоров*я
19 жовт. 2019

День довкілля

16 вер. 2019

День знань

Вітаємо усіх з початком нового 2019/2020 навчального року!
14 черв. 2019

Літній Оздоровчий період

Літній оздоровчий період триває!
25 квіт. 2019

Чекаємо на Пасху!

Батьки зі своїми діточками зробили маленькі пасхальні яєчка-крашанки, якими ми прикрасили наше подвір*я закладу!
12 бер. 2019

День народження Т.Г.Шевченко