22 жовт. 2021

Музично-фольклорна розвага "Ой,у лузі червона калина"

Для українського народу патріотизм був и є найбільшою національною цінністю, тому серед патріотичних завдань, що стоять перед освітянами, є виховання свідомого громадянина – патріота своєї держави.
1 жовт. 2021

Розвага "Музика єднає всіх і дорослих,і малих"

Розвага присвячена Міжнародному дню музики
10 вер. 2021

Спортивні змагання "Веселкова спартакіада"

Зібрались сьогодні ми на змагання, Приготувалися з самого рання. Бо старти нас кличуть, дізнатися час, Що може і вміє тут кожний із нас.
1 вер. 2021

День знань-"Це наше і це твоє!"

Осінь золота швидко до нас прийшла І за собою День Знань вона до нас привела. Це свято дуже важливий для людей Для школярів, батьків та вихователів!
14 серп. 2021

День здоров'я

Головне — здоровим бути — Це потрібно всім збагнути! Бо як є здоров’я й сила, То весь світ людині милий.
13 серп. 2021

Розвага "Свято літніх іменинників"

В нашім залі нині свято Будуть ігри тут і сміх Тут ми будемо вітати Іменинників своїх.
5 серп. 2021

Ми веселі дошкільнята любим бігати,стрибати!

Мета: удосконалювати навички ходьби та бігу; розвивати рит­мічність рухів і спритність.
27 лип. 2021

Літоленд-це спорт і сміх,є розваги тут для всіх!

Всі змагалися малята Бо було велике свято Літоленд – це спорт і сміх, Є розваги тут для всіх.
21 лип. 2021

Розвага "Подорож на галявину казок"

Мета:закріпити знання дітей про знайомі казки,прищеплювати почуття добра, дружніх стосунків, взаємодопомоги; викликати інтерес до народної мудрості.
16 лип. 2021

День здоров'я

Здоров’я — основа усього на світі, Здоровими бути бажають всі діти, Для цього потрібно щоденно вмиватись, Робити зарядку і тепло вдягатись. Себе гартувати водою і сонцем. І солодко спати з відкритим віконцем. І їсти усе, що на стіл подають, Бо страви нам росту і сил додають.