День здорової дитини

18 вер. 2018
У нашому закладі стало доброю традицією кожної другої п’ятниці місяця проводити з вихованцями День здоров’я.

Так розпочався  новий навчальний рік.

14 вересня цього року у нашому садочку цікаво, весело і з користю для здоров’я дошкільнят пройшов День здоров’я.

Цей день наші педагоги насичують різноманітними формами роботи з фізичного виховання дітей.

Це день відпочинку, день ігор, день розваг, валеологічних вправ та фізкультурних занять.

Його призначення  - сприяти оздоровленню дітей, формуванню потреби у щоденних заняттях фізичними вправами, оптимізації рухової підготовленості дітей на свіжому повітрі.

Вихователі спонукають дітей  застосовувати свій руховий досвід, виявляти творчість, ініціативу, свої уподобання.