Фізкультурна розвага:"Літо зустрічаємо-стрибаємо і граємо"

22 черв. 2021
Мета : розвивати вміння узгоджувати свої дії з діями інших дітей під час виконання завдань, формувати звичку піклуватися про своє здоров’я. спонукати дітей до активності і самостійності під час виконання різних завдань.Закріпити вміння дітей швидко бігати, стрибати долаючи перешкоди; формувати у дітей відчуття відповідальності, бажання бути кращими, стремління до перемоги. Виховувати почуття колективізму, дружби, прагнення бути здоровими та веселими.

Літо - дивовижна пора! Скільки радості приносять малюкові гри з піском і водою, сонячні ванни, ходіння босоніж по траві, обливання водою. Як же зробити життя дітей в цей період змістовної, пізнавальною і цікавою? Як організувати діяльність дітей так, щоб цей час стало для них незабутнім? Вирішити ці питання допомагають  цікава і різноманітна організація діяльності дітей нашими вихователями в літній період.Музичному  керівнику доводиться проявляти максимум фантазії і кмітливості, щоб провести свято на свіжому повітрі для всіх вікових груп дитячого садка. Адже потрібно враховувати вікові особливості дітей, можливості апаратури, кількість ігрових атрибутів і т.д.