Літоленд-це спорт і сміх,є розваги тут для всіх!

27 лип. 2021
Всі змагалися малята Бо було велике свято Літоленд – це спорт і сміх, Є розваги тут для всіх.

Гучна, весела музика зранку сповістила про початок Малих Олімпійських ігор, які відбулись у дитсадку на  святково оформленому  спортивному майданчику. Спритні команди «Гномики» і «Чудасики»  вступили у двобій  після розминки-веселинки.

Веселі змагання, естафети, конкурси допомогли вихованцям проявити сміливість, витривалість, здоров’я та красу. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Наприкінці свята учасники команд разом із дітками-вболівальниками та працівниками ДНЗ виконали флешмоб «Зустрічаєм літечко!»