РОЗВАГА "ПРО ВОГОНЬ НАМ ТРЕБА ЗНАТИ,З НИМ НЕ МОЖНА ЖАРТУВАТИ"

25 бер. 2021
Щоб не страждати, ви не поспiшайте До рук невмiлих брати сiрники. I не спiшіть петарди ви зривати, Щоб i життя й здоров'я зберегти.

Мета: розширювати знання дітей про значення вогню в житті людей та шкоду під час необережного поводження з ним; закріплювати знання дітей про те, що вогонь може бути злим і добрим, що він може приносити користь і шкоду; ознайомити дітей із пожежною машиною і людьми, які працюють на ній; ознайомити з елементарними правилами протипожежної безпеки; виховувати повагу та інтерес до професії пожежного; уважність, спостережливість, обережність.