1 черв. 2017
01.06.2017 у ДНЗ №72 відбулося феєричне проведення свята Дня захисту дітей!

До нас завітали курсанти Харківського університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба, які проявили креативність, творчий підхід, знайшли взаєморозуміння з вихованцями нашого закладу і показали особистим прикладом, яким має бути справжній захисник дітей нашої країни: спритним, сміливим, добрим. Вони взяли участь у фізкультурній розвазі разом з дітьми, малювали з ними на асфальті кольоровою крейдою, яку самі ж і подарували нам, грали з малечею м’ячами, які теж є подарунком. Наші малята вже мріють стати льотчиками. Стільки позитиву, стільки сміху і веселощів! Чудовий початок літа!