Вистава "Ріпка" для малюків

5 квіт. 2021
Старша група підготувала для малечі театралізовану виставу.У звязку з карантином проводили виставу на вулиці.

Одним із найкращих засобів розвитку особистості дітей є театр. Він сприяє естетичному вихованню дітей, розвиває вміння бачити, чути, розуміти красу слова, дії. Театральне мистецтво близьке і зрозуміле дітям, адже в його основі лежить гра. Театр позитивно впливає на емоційну сферу дитини, на пізнавальну активність, розвиток аномальної дитини.

Казка – це чарівний світ дитинства. Вона навчає дітей доброті, сміливості, чесності, справедливості, працьовитості, плекає в серцях дітей любов до художнього слова, рідної мови, народу, Батьківщини.

Кожна казка для дітей має моральну спрямованість. ЇЇ мета – виховувати й формувати в дітей такі поняття, як чесність, сміливість, чуйність, сприйнятливість до чужого болю, а також уміння любити й дружити, уміння розуміти інших і бути зрозумілим для них.

У той же час театралізована діяльність змушує їх думати, аналізувати, робити свої висновки. А це, у свою чергу, допомагає переборювати боязкість, сором'язливість, невпевненість у своїх силах, підвищує самооцінку дитини.