3 січ. 2018

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Коли проб’є дванадцята година, І старий рік зустрінеться з Новим, Хай пощастить і Вам, і всій родині, Ми зичимо, щоб посміхнулись Ви! Хай казку принесе на крилах вечір, І казка щоб затрималась на вік, І під ялинку щоб чарівні речі Приніс Вам щедрий дядько Новий рік!
10 лист. 2017

У закладі пройшло Свято осені

Ось і знов до нас прийшла осінь золотиста
23 серп. 2017

День міста Харкова

23.08.2017 у нашому закладі відбулося свято до Дня міста Харкова та Державного прапору
1 черв. 2017

01.06.2017 у ДНЗ №72 відбулося феєричне проведення свята Дня захисту дітей!
18 квіт. 2017

Зі святом Пасхи!

У нашому закладі відбулося святкування Пасхи. З танцями, співами, вербними гілочками, крашанками, та головним гостем- Паскою!
10 квіт. 2017

День птахів

07.04.2017 пройшов спільний захід нашого садочка та школи №41 , з якою ми давно співпрацюємо, під назвою- День зустрічі птахів. Школярі нам подарували шпаківні, які відразу закріпили на деревах, наші дітки водили хороводи, співали і танцювали, закликали птахів повернутися додому, принести на своїх крилах тепло і весну. Велика подяка ЗОШ №41 за чудове свято!
5 квіт. 2017

День Довкілля

За участю і допомогою Голови Ради ДНЗ №72 Губар Врини Петрівни ми висадили 3 пихти!
31 бер. 2017

Канікули! Ура!

тиждень Весняних канікул
10 бер. 2017

свято "Великий Кобзар"

Приоритетним напрямком роботи нашого закладу є національно-патріотичне виховання дошкільників.
3 січ. 2017

Канікули! Ура!

Під час новорічних канікул у нашому закладі пройшло спортивне свято та свято за народними традиціями "Щедрий вечір, добрий вечір!"